• Şirketimiz, 1995 yılında SÖZBİR Gıda Ltd. Şti. olarak, gıda, temizlik, kozmetik ve kişisel bakım alanında birçok markanın distribütörlüğünü alarak AFYON UŞAK ve KÜTAHYA bölgelerinde toptan satış, dağıtım ve pazarlama konusunda tedarikçi olarak sektöre girmiştir. 2010 yılında şehrimizdeki artan talebi karşılamak ve kalite eksikliğini gidermek için, uygun fiyat politikası, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve güler yüzlü hizmet ilkelerini prensip edinerek söz toplu tüketim mağazaları AFYON`da 3 şube ile perakende sektörüne adım atmıştır...

  AFYONKARAHİSAR`daki en büyük yerel market özelliği ile tüm tüketicileri kucaklayarak hızla mağazalaşma sürecine girmiştir ve şu an itibarı ile 18`e ulaşan mağaza sayısı, 330 personeli ile 3,5 milyon müşterisine hizmet ulaştırmıştır. Gıda dan temizliğe, sarküteriden meyve-sebzeye, kozmetikten züccaciye ye kadar 10000 çeşit ürünün satıldığı SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI uygun fiyat, rahat ve ferah alışveriş, yüksek kalite ve müşteri odaklı hizmeti ile AFYONKARAHİSAR`da tüketicinin ilk tercihi olmuştur.Mağazalarımızda kategorisinin lider markalarının yanı sıra kendi markalarımız olan SÖZ bakliyat çeşitleri ve %100 AFYON şeker pancarından üretilmiş SÖZ toz şeker, fiyatı ve kalitesiyle tüketicinin takdirini kazanmıştır. Yine 2004 yılından beri en kaliteli mahsullerle, sağlıklı ortamlarda, katkı maddesi kullanmadan üretimini sürdürdüğümüz ALİM KURUYEMİŞ`leri daima tazeliği ile AFYON`un damak tadı olmuştur. SÖZ çiftliğinde doğal beslenen büyük baş besilerin hijyenik koşullarda ve helal kesimi yapılarak tüketicilerine ulaştırmaktadır

  Bugün AFYONKARAHİSAR`ın lider perakendecisi olan SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI, ürünlerin uygun koşullarda muhafazasını, sevk ve kontrolünü, market yönetimini ve toptan satışlarını AFYONKARAHİSAR organize sanayi bölgesinde bulunan ana deposu ve idari binasındaki merkezinden yürütmektedir. 2015 yılında çağın gerektirdiği hıza ve modernizme ayak uyduran SÖZ MARKET sanal marketçiliğin de çalışmalarını başlatmıştır. %100 yerli sermayesi, geniş ürün yelpazesi, fiyat politikası, kaliteli hizmeti ve devamlı çoğalan mutlu müşteri portföyü ile SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI, zincirine yeni halkalar ekleyerek AFYONKARAHİSAR`a hizmet vermeye devam edecektir.

  Tüm halkımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.....

   

  *İLKELERİMİZ

  Müşterilerimize önem ve değer vermek, görüş ve önerilerini  dikkate almak, 
  Müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak, 
  Kalıcı ve etkili çözümler üretmek,
  İşbirliği ve takım ruhu ile çalışmak,
  Çalışanlarımıza önem ve değer vermek,
  Uzman, nitelikli personel istihdam edip, çalışanları sürekli eğiterek geliştirmek, 
  Doğaya saygılı ve çevresini koruyan bir kurum olmak, 
  Mağazacılık sektöründe dürüst ve güvenilir bir kurum olarak gelişmek,
  Zamanı ve kaynakları verimli ve etkili kullanarak hizmet üretmek,
  Çalışanlarımızın katılabileceği sosyal etkinlikler düzenlemek.

   

  *MİSYONUMUZ

  Mağazalarımızda, kaliteli ürünleri, müşterilerimize en uygun fiyat,  zengin çeşitlilikte ve sağlıklı koşullarda sunmaktır. 

  Müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini en etkili biçimde karşılarken,  sürekli büyüyen ve gelişen bir kurum olarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır. 

   

  *VİZYONUMUZ

  Kaliteli ve güvenilir ürünleri sağlıklı şartlarda ve uygun fiyatlarla sunmak. 
  Mağazacılık sektöründe uluslararası bir marka olmak .
  Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
  Mağazacılık sektöründe öncü bir kuruluş olmak. 
  Ülke genelinde yaygın hizmet veren bir kurum olmak. 
  Değişim ve gelişimleri sürekli izlemek ve kendini yenilemek.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     /