Şirketimiz, 1995 yılında SÖZBİR Gıda Ltd. Şti. olarak, gıda, temizlik, kozmetik ve kişisel bakım alanında birçok markanın distribütörlüğünü alarak AFYON UŞAK ve KÜTAHYA bölgelerinde toptan satış, dağıtım ve pazarlama konusunda tedarikçi olarak sektöre girmiştir. 2010 yılında şehrimizdeki artan talebi karşılamak ve kalite eksikliğini gidermek için, uygun fiyat politikası, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve güler yüzlü hizmet ilkelerini prensip edinerek söz toplu tüketim mağazaları AFYON`da 3 şube ile perakende sektörüne adım atmıştır...

AFYONKARAHİSAR`daki en büyük yerel market özelliği ile tüm tüketicileri kucaklayarak hızla mağazalaşma sürecine girmiştir ve şu an itibarı ile 23`e ulaşan mağaza sayısı, 330 personeli ile 3,5 milyon müşterisine hizmet ulaştırmıştır. Gıda dan temizliğe, sarküteriden meyve-sebzeye, kozmetikten züccaciye ye kadar 10000 çeşit ürünün satıldığı SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI uygun fiyat, rahat ve ferah alışveriş, yüksek kalite ve müşteri odaklı hizmeti ile AFYONKARAHİSAR`da tüketicinin ilk tercihi olmuştur.Mağazalarımızda kategorisinin lider markalarının yanı sıra kendi markalarımız olan SÖZ bakliyat çeşitleri ve 0 AFYON şeker pancarından üretilmiş SÖZ toz şeker, fiyatı ve kalitesiyle tüketicinin takdirini kazanmıştır. Yine 2004 yılından beri en kaliteli mahsullerle, sağlıklı ortamlarda, katkı maddesi kullanmadan üretimini sürdürdüğümüz ALİM KURUYEMİŞ`leri daima tazeliği ile AFYON`un damak tadı olmuştur.

Bugün AFYONKARAHİSAR`ın lider perakendecisi olan SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI, ürünlerin uygun koşullarda muhafazasını, sevk ve kontrolünü, market yönetimini ve toptan satışlarını AFYONKARAHİSAR organize sanayi bölgesinde bulunan ana deposu ve idari binasındaki merkezinden yürütmektedir. 2015 yılında çağın gerektirdiği hıza ve modernizme ayak uyduran SÖZ MARKET sanal marketçiliğin de çalışmalarını başlatmıştır. 0 yerli sermayesi, geniş ürün yelpazesi, fiyat politikası, kaliteli hizmeti ve devamlı çoğalan mutlu müşteri portföyü ile SÖZ TOPLU TÜKETİM MAĞAZALARI, zincirine yeni halkalar ekleyerek AFYONKARAHİSAR`a hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm halkımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.....